W dniu 15 listopada 2022 r. odwiedziła nas delegacja Przedszkola Samorządowego w Miliczu P. Agnieszka Dobrzańska- Streich i P. Jolanta Dera. Otrzymaliśmy piękne życzenia od naszych milusińskich i personelu przedszkola z okazji Dnia Seniora. Byliśmy tez bardzo miło zaskoczeni prezentami dla naszych seniorów. Składamy serdeczne podziękowania dla P. Doroty Biernat- dyrektor Przedszkola Samorządowego w Miliczu, pracownikom przedszkola oraz dzieciom i ich rodzicom za udział w zbiórce słodkości i herbatek dla naszych mieszkańców naszego DPS-u.

 

 

09.11.2022 odwiedziły nas: pani Małgorzata i pani Paulina pracujące na co dzień w Sanepidzie. Panie opowiedziały nam o objawach i profilaktyce grypowej. Po raz kolejny zawitała u nas również pani Ola z Policji, która jak zawsze ostrzegła nas przed oszustami i udzieliła kilka rad i wskazówek.

 

 

4 listopada 2022 r. w naszym domu odbyło się spotkanie Czytelniczego Klubu Seniora. Patronatem klubu jest Biblioteka Publiczna w Miliczu. Spotkanie jak zawsze prowadziła Pani Monika (pracownik biblioteki). Tym razem na spotkaniu omawialiśmy najnowszą książkę biograficzną o P. Danucie Stence. Było jak zawsze b. miło. Liczymy na to, że kolejne spotkanie odbędzie się już wkrótce.