Wielkanoc to czas otuchy i nadziei. Czas odradzania się wiary w siłę Chrystusa i drugiego człowieka.  U nas przygotowania do świąt trwały kilka tygodni. Dom jak co roku został pięknie udekorowany. Na świątecznym stole jak co roku znajdą się pyszne wielkanocne  potrawy przygotowane przez naszą kuchnię. W tym roku po raz pierwszy od 2 lat mieszkańcy będą mogli spotkać się ze swoimi bliskimi.

Życzymy Wam, żeby Zmartwychwstały Chrystus napełnił Wasze serca radością i wzajemną życzliwością.

Anna Milian – dyrektor DPS-u wraz z pracownikami i mieszkańcami

 

 

 

W dniu 5 IV 2022 r. odbyło się ciekawe spotkanie z naszymi seniorami. Tematem było bezpieczeństwo seniorów. Podczas prelekcji poruszone zostały ważne tematy z zakresu: bezpieczeństwa seniorów w sieci, przestępczości wobec seniorów, pandemii Covid-19 jak i boreliozy. Spotkanie poprowadziły: Sierżant Szt. P. Aleksandra Piłasiewicz (KP Policji w Miliczu) oraz asystent Sekcji Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia P. Paulina Grzelczak (PSSE w Miliczu). Na zakończenie prelekcji mieszkańcy otrzymali drobne upominki.

 

 

 

U nas Wiosna zawitała w pięknym stylu. Pierwszy Dzień Wiosny był wesoły, kolorowy i rozśpiewany. Marzanna w nowoczesnym stylu pożegnała się z mieszkańcami i schowała się głęboko w szafie aż do następnej zimy.