TRZECIA DAWKA SZCZEPIONKI

     W dniach 28 IX 2021  i 1 X 2021 r. mieszkańcy nasi oraz pracownicy przyjęli 3-ą dawkę szczepionki przeciwko Covid 19. Bezpieczeństwo naszych mieszkańców jest dla nas najważniejsze dlatego nasi pracownicy solidarnie z mieszkańcami  przyjęli kolejną już dawkę szczepionki. Zrobiliśmy tak, bo czujemy się odpowiedzialni za osoby, które są pod naszą opieką. Dzięki dużemu zainteresowaniu szczepieniami w naszym zakładzie pracy liczymy na to, że dom nasz będzie bezpieczny i nie dojdzie u nas do masowych  zakażeń  Covid 19.

JESIEŃ W NASZYM OGRODZIE

Nasz ogród o każdej porze roku jest piękny! Teraz mieni się kolorami jesieni. Skąpany w słońcu cieszy nasze oczy i daje nam wytchnie. Drzewa coraz bardziej przebarwiają się w kolorze słońca.  Pierwsze liście nieśmiało szybują na wietrze, wkrótce wyścieli się nimi cały ogród. Chwilo trwaj wiecznie.

 

OSTOJA KONIKA POLSKIEGO

   17 VIII 2021 r mieszkańcy nasi mieli okazję zjeść smaczną lokalną rybę i odpocząć na Ostoi Konika Polskiego. Tym razem nie udało nam się wytropić koników.  Liczymy na to, że spotkamy je następnym razem. To magiczne miejsce jest piękne przez cały rok a znajduje się zaledwie ok. 1,5 km od naszego domu!