×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but /2015/postolin is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Pierwszy Dzień Wiosny

W piątek 20. 03.2015 Mieszkańcy DPS-u w Miliczu celebrując tradycję powitania wiosny udali się na  "marsz wiosenny" zabierając ze sobą Marzannę. Podczas spaceru podziwiali piękną panoramę stawów milickich znajdujących się niedaleko Rudy Milickiej oraz wigwam usytuowany pomiędzy Stawnem a Nowym Grodziskiem. Dobry humor dopisywał każdemu z uczestników pochodu. Uwieńczeniem spaceru było spalenie Marzanny. 

Wycieczka do Postolina

Dnia 17.03.2015r Mieszkańcy DPS-u w Miliczu wraz z instruktorką k/o Dorotą Kaczmarek wybrali się na wycieczkę do Postolina w celu zaobserwowania pierwszych oznak wiosny oraz skorzystania z pięknej, słonecznej pogody, a także w celu  poprawy kondycji i stanu zdrowia. Podopieczni mieli okazję w Parku Leśnym założonym przez hrabiego Heinrischa von Salisch-a obejrzeć przepiękne pałacie przebiśniegów oraz różnobarwne krokusy. Oprócz parku Mieszkańcy zwiedzili również  piękny kościół pochodzący z 1893r . Wycieczka Mieszkańcom dostarczyła wielu wrażeń. Zadowoleni, dotlenieni świeżym powietrzem z uśmiechami na twarzach wrócili do domu.

 {gallery}/2015/postolin{/gallery}


 

Dziękujemy

 

Dom Pomocy Społecznej w Miliczu składa serdeczne podziękowania P. Posłowi Piotrowi Babiarzowi,  P. Danucie Błaszczuk i Paulinie Kromarek (PCK w Miliczu) , P. Janinie i Henrykowi Radziszewskim za bezpłatne przekazanie jabłek do Domu Pomocy Społecznej w Miliczu.

 

Z poważaniem Anna Milian – dyrektor DPS wraz z pracownikami i mieszkańcami.