28.06.2022 r. nasi mieszkańcy uczestniczyli w zajęciach z biblioterapii. Podczas zajęć instruktor K.O czytał podopiecznym baśnie i legendy z Pomorza. Potem odbyła się ciekawa dyskusja. Na prośbę mieszkańców zaplanowano kolejne spotkania.

 

 

 

15 VI 2022 r.  na spotkaniu Dyskusyjnego Klubu Seniora, które odbyło się w bibliotece Domu Pomocy Społecznej w Miliczu, wybraliśmy się wspólnie w podróż w głąb naszych myśli. Była to podróż po emocjach, pasjach, uczuciach, wyobrażeniach. Zdołaliśmy na nowo odkryć umiejętności tworzenia obrazów w naszej wyobraźni. Okazało się także, że historie opowiedziane na spotkaniu obudziły pokłady tak radosnych emocji, że porwały nas wręcz w rytm przy słowach utworu „Wesołe jest życie staruszka”. Dziękujemy naszej Pani Monice (Biblioteka Publiczna w Miliczu) za przeprowadzenie tego spotkania.

 

 

01.06.22 r. odbyła się wycieczka na Ostoję Konika Polskiego. Nasi mieszkańcy miło spędzili czas degustując pysznego karpia oraz podziwiając piękną przyrodę Ostoi. Tym razem nie było koników, więc jeszcze tam wrócimy.