W dniu 8 marca 2023 r. w godzinach popołudniowych w naszym domu odbyła się „Domówka”. Organizatorzy spotkania przygotowali samodzielnie poczęstunek i zadbali o piękne dekoracje, które stworzyli wspólnie z naszą Panią Danusią Kuśnierz. Pan Henryk i Jerzy złożyli wszystkim uczestniczkom życzenia okolicznościowe opowiedzieli zabawne anegdoty o kobietach wywołując uśmiech na twarzach Pań. Zadbali też o swobodną atmosferę podczas całego spotkania. W domówce uczestniczyły też zaproszone Panie: Anna Milian- dyrektor DPS, Monika Szczepańska- dyrektor PCPR w Miliczu, Monika Cieśla- Biblioteka Publiczna w Miliczu, Pani doktor Barbara Idzińska- Michel, Agnieszka Lewucha- instruktor k.o. oraz Agnieszka Pieniężna – nasza terapeutka.

8 marca 2023r. obchodziliśmy międzynarodowy Dzień Kobiet. Jest to święto, którego datę znają wszyscy. Dziękujemy naszym Panom za piękne życzenia, laurki, słodycze i kwiatki. 

2023paczki1
Składamy serdeczne podziękowania dla Pani Moniki Mazur właścicielki Cukierni Alinka z Milicza za bezpłatne przekazanie naszym mieszkańcom pysznych pączków z okazji Tłustego Czwartku. Pozdrawiamy serdecznie i dziękujemy za pamięć.

Anna Milian – dyrektor DPS w Miliczu 

 

 

2023paczki2