PRZESYŁKA OD PRZYJACIÓŁ

    W piątek tj. 17 XII 2021 r.  otrzymaliśmy bardzo miłą przesyłkę. Była to świąteczna niespodzianka od naszych przyjaciół ze Szkoły Podstawowej im. Astrid Lindgren w Miliczu. Bardzo dziękujemy Wam - kochani Przyjaciele za owoce, ciastka, rękodzieła, życzenia, no i oczywiście za pamięć. Życzymy Wam aby narodzone Dzieciątko Jezus błogosławiło Wam i otoczyło Was swoją opieką. Serdecznie pozdrawiamy!


 

PACZKI ŚWIĄTECZNE OD FUNDACKI BIEDRONKA

     Składamy serdeczne podziękowania „FUNDACJI BIEDRONKA” za przekazanie nam darów z okazji Świąt Bożego Narodzenia. W ramach tej pomocy otrzymaliśmy: kremy do ciała, żele pod prysznic, szampony, cukierki krówki, bombonierki, galaretki w czekoladzie, herbaty, ciastka, pierniki oraz torebki prezentowe. Z produktów tych przygotujemy świąteczne paczki dla naszych mieszkańców. Fundacja Biedronka wspiera nasz dom już od 2 lat !


 

TAJEMNICZA PACZKA

     21 XII 2021 drogą pocztową dotarła do nas tajemnicza paczka a w niej upominki i mnóstwo cudownych kartek Bożonarodzeniowych. Po przeprowadzonym dochodzeniu okazało się, że tym razem darczyńcami są dzieci z Zespołu Szkół Specjalnych z Oławy. Wiemy już też, że do tej  niespodzianki przyczynili się też  studenci I-go roku Zarządzania Projektami Społecznymi w trybie zaocznym Uniwersytetu Wrocławskiego, Wydziału Nauk Społecznych Instytutu Politologii. Dziękujemy Wam kochani i ściskamy Was mocno.