W naszym domu jak zawsze przygotowania Świąt Bożego Narodzenia trwały kilka tygodni. Pracownicy naszego domu zadbali, żeby ten dzień był wyjątkowy. W godzinach rannych wszystkich mieszkańców odwiedzili: św. Mikołaj, Śnieżynka i pomocnik Mikołaja. Wszyscy mieszkańcy byli grzeczni i otrzymali paczki świąteczne. Tradycyjne na stole wigilijnym znalazły się potrawy wigilijne przygotowane przez pracowników naszej kuchni: barszcz na zakwasie, uszka, karp, śledzie w śmietanie, kompot z suszu, owoce itp. Dziękujemy serdecznie wszystkim naszym za życzenia, stroiki i kartki świąteczne. W szczególności dziękujemy: Naszym pracownikom za piękne udekorowanie domu, pyszne potrawy i świąteczną atmosferę. Dziękujemy też naszym przedświątecznym darczyńcom: Fundacji Biedronka, Firmie Leo- Trans z Milicza, Nadleśnictwu  Milicz, P. Pani Justynie Żarczyńskiej (Dyrektor Technikum Leśnego w Miliczu), Pani Iwonie Górnickiej,  Siostrom Felicjankom, Pracownikom Zespołu Szkół przy ul. Trzebnickiej, Pracownikom i dzieciom z naszego szpitala, Specjalnemu Ośrodkowi Szkolno- Wychowawczemu w Miliczu, dziedzicom i nauczycielom z KOM-u, Studentom Uniwersytetu Wrocławskiego, dzieciom z Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego w Oławie,  Pracownikom PCK w Miliczu  oraz wszystkim anonimowym darczyńcom. Życzymy Wam  rodzinnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku 2022.

Anna Milian – dyrektor DPS w Miliczu  

  

 

  

Dziękujemy serdecznie naszym Siostrom Felicjankom oraz paniom Agnieszce i Adzie Ficek za obdarowanie przedświątecznymi upominkami.

W poniedziałek tj. 20-12-2021 r. niedowierzaniem przyjęliśmy przesyłkę jaką dostarczyli nam pracownicy LEO-TRANS. Dostaliśmy od nich 11 nowych telewizorów!!! Była to akcja milickiej firmy LEO-TRANS i jej przesympatycznych pracowników. Wszystkie telewizory trafią do osób, które nie mają w pokoju telewizora. Nie jest to tajemnicą, że nasi seniorzy swój wolny czas spędzają b. chętnie właśnie przed telewizorem. Jest on dla nich oknem na świat. Bardzo, bardzo serdecznie dziękujemy za taki niesamowity dar serca.