TAJEMNICZA PACZKA

     21 XII 2021 drogą pocztową dotarła do nas tajemnicza paczka a w niej upominki i mnóstwo cudownych kartek Bożonarodzeniowych. Po przeprowadzonym dochodzeniu okazało się, że tym razem darczyńcami są dzieci z Zespołu Szkół Specjalnych z Oławy. Wiemy już też, że do tej  niespodzianki przyczynili się też  studenci I-go roku Zarządzania Projektami Społecznymi w trybie zaocznym Uniwersytetu Wrocławskiego, Wydziału Nauk Społecznych Instytutu Politologii. Dziękujemy Wam kochani i ściskamy Was mocno.


 

DZIĘKUJEMY ZA PREZENTY

     21 XII 2021 r. otrzymaliśmy dary dla naszych mieszkańców. Tym razem były to b. przydatne art. papiernicze oraz materiały do tworzenia rękodzieła. Zostaną one wykorzystane na terapię zajęciową z mieszkańcami . Nasi darczyńcy przekazali nam też ogromny kosz ze słodyczami i przepiękne ręcznie robione kartki z życzeniami na Święta Bożego Narodzenia.

 Dziękujemy w szczególności  P. Marcinowi Calów (Nadleśniczy Nadleśnictwa Milicz), P. Justynie Żarczyńskiej (Dyrektor Technikum Leśnego w Miliczu) oraz lokalnym Kołom Łowieckim („MEWA”, „JELEŃ”, „DIANA”, „LIS”, i CZAPLA”).

Anna Milian- dyrektor DPS w Miliczu


 

ODWIEDZINY STUDENTÓW Z UNIWERSYTETU WROCŁAWSKIEGO

W dniu 14 XII 2021r. odwiedzili nas studenci I-go roku Zarządzania Projektami Społecznymi w trybie zaocznym Uniwersytetu Wrocławskiego, Wydziału Nauk Społecznych Instytutu Politologii. Podczas tych odwiedzin zostaliśmy obdarowani prezentami dla naszych mieszkańców z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Składamy serdeczne podziękowania dla wszystkich osób, które brały udział w tej akcji pomocowej na rzecz naszego DPS-u.

Anna Milian- dyrektor DPS w Miliczu