W poniedziałek tj. 20-12-2021 r. niedowierzaniem przyjęliśmy przesyłkę jaką dostarczyli nam pracownicy LEO-TRANS. Dostaliśmy od nich 11 nowych telewizorów!!! Była to akcja milickiej firmy LEO-TRANS i jej przesympatycznych pracowników. Wszystkie telewizory trafią do osób, które nie mają w pokoju telewizora. Nie jest to tajemnicą, że nasi seniorzy swój wolny czas spędzają b. chętnie właśnie przed telewizorem. Jest on dla nich oknem na świat. Bardzo, bardzo serdecznie dziękujemy za taki niesamowity dar serca.

PRZESYŁKA OD PRZYJACIÓŁ

    W piątek tj. 17 XII 2021 r.  otrzymaliśmy bardzo miłą przesyłkę. Była to świąteczna niespodzianka od naszych przyjaciół ze Szkoły Podstawowej im. Astrid Lindgren w Miliczu. Bardzo dziękujemy Wam - kochani Przyjaciele za owoce, ciastka, rękodzieła, życzenia, no i oczywiście za pamięć. Życzymy Wam aby narodzone Dzieciątko Jezus błogosławiło Wam i otoczyło Was swoją opieką. Serdecznie pozdrawiamy!


 

PACZKI ŚWIĄTECZNE OD FUNDACKI BIEDRONKA

     Składamy serdeczne podziękowania „FUNDACJI BIEDRONKA” za przekazanie nam darów z okazji Świąt Bożego Narodzenia. W ramach tej pomocy otrzymaliśmy: kremy do ciała, żele pod prysznic, szampony, cukierki krówki, bombonierki, galaretki w czekoladzie, herbaty, ciastka, pierniki oraz torebki prezentowe. Z produktów tych przygotujemy świąteczne paczki dla naszych mieszkańców. Fundacja Biedronka wspiera nasz dom już od 2 lat !