24.02.2022 r. tradycyjnie obchodziliśmy tłusty czwartek. Kuchnia nasza zadbała, żeby mieszkańcy w tym dniu mogli zjeść smaczne pączki. W tym dniu grupa mieszkańców zrobiła też domówkę. Mieszkanki upiekły pyszne chrusty, a ich degustacja odbyła się po obiedzie. W godzinach popołudniowych otrzymaliśmy też bezpłatnie pączki od Daniela Miśka za co bardzo serdecznie dziękujemy naszemu darczyńcy.

 

 

 

14 lutego obchodziliśmy Walentynki i jak zwykle było bardzo milo. Panowie i Panie otrzymali piękne Walentynki z miłymi życzeniami od cichych wielbicieli oraz słodkości. W około rozbrzmiewały piosenki o miłości a przystrojony walentynkowo dom dodatkowo rozgrzewał nasze serduszka

 

 

Jak co roku w styczniu wzięliśmy udział w konkursie organizowanym przez GCK w Cieszkowie na najładniejszą Szopkę Bożonarodzeniową. Tym razem nie zajęliśmy żadnego miejsca i nie dostaliśmy nagrody, ale przecież nie o to chodzi. Cieszymy się, że podczas wspólnej pracy mogliśmy miło spędzić czas rozmawiając i kolędując. A o to nasze dzieło, z którego jesteśmy bardzo dumni!