Jak co roku w styczniu wzięliśmy udział w konkursie organizowanym przez GCK w Cieszkowie na najładniejszą Szopkę Bożonarodzeniową. Tym razem nie zajęliśmy żadnego miejsca i nie dostaliśmy nagrody, ale przecież nie o to chodzi. Cieszymy się, że podczas wspólnej pracy mogliśmy miło spędzić czas rozmawiając i kolędując. A o to nasze dzieło, z którego jesteśmy bardzo dumni!

 


 

21 stycznia 2022 r. świętowaliśmy w naszym domu Dzień Babci i Dziadka. Nasi podopieczni otrzymali słodycze oraz kartki z życzeniami wykonane przez uczniów z Dolnośląskiego Zespołu Szkół Specjalnych przy Wielospecjalistycznym Szpitalu w Miliczu.

Dziękujemy Wam kochani, sprawiliście wszystkim dużo radości. Podziękowania składamy również Pani Monice Frankowskiej za pamięć o naszych mieszkańcach oraz dostarczenie kartek.

 

 

 

Składamy serdeczne podziękowania Pani Dorocie Przybylskiej - właścicielce Apteki pod Złotą Wagą w Miliczu za kolejną już dostawę darów w postaci środków ochrony osobistej tj. płynów do dezynfekcji rąk DaFuragmax.