DARY OD FUNDACJI BIEDRONKA

      Dziękujemy „Fundacji Biedronka” za kolejne już przekazanie nam środków ochronnych w związku z trwającą  pandemią Covid-19. Tym razem otrzymaliśmy: 90 opakowań rękawic nitrylowych (9.000 szt.) oraz 128 opakowań chusteczek nawilżanych „DADA” (9216 szt.). Transport z darami przyjechał do nas w dniu 9 XI 2021 r.

INFORMACJAInformuję, że od dnia 10 XI 2021 r. z powodu pogorszenia sytuacji epidemiologicznej spowodowanej znaczącym wzrostem zachorowań na chorobę zakaźną Covid-19 wprowadzamy (do odwołania) zakaz wstępu na teren DPS- dla osób z zewnątrz. Mieszkańcy naszego domu mogą nadal kontaktować się ze swoimi bliskimi za pośrednictwem: bezpłatnego telefonu, domofonu zainstalowanego w stołówce oraz podczas spotkań online za pośrednictwem aplikacji WhatsApp. O zmianach w odwiedzinach  zostały poinformowane wszystkie osoby wskazane przez mieszkańców do kontaktu. Szczegółowych informacji w sprawie spotkań z mieszkańcami udzielają pracownicy socjalni w dni robocze w godz. od 8 do 14 tel. (71) 38 41 446

Anna Milian – dyrektor DPS w Miliczu

 ZAKŁADAMY NOWY KLUB  !!!

 

    W dniu 4 XI 2021 po kilkunastu miesiącach  przerwy powitaliśmy u nas „naszą” Panią Monikę z Biblioteki Publicznej. W czasie spotkania założyliśmy wraz z panią Moniką "Czytelniczy Klub Seniora", który będzie się spotykał raz w miesiącu w Bibliotece DPS. Pani Monika poprowadziła  dziś zajęcia o tematyce jesiennej. Czytaliśmy i interpretowaliśmy wiersze m.in Marii Pawlikowskiej -Jasnorzewskiej, Adama Asnyka i innych znanych poetów. Mieszkańcy otrzymali prezenty wykonane przez panią Monikę.

Dziękujemy pani Moniko za mile spędzony czas!