WYCIECZKI DO KATARZYNOWA

W dniach 21 VI  i 19 VII 2019r.  mieliśmy okazję zagościć w Zagrodzie "Pszczółki Przyjaciółki”, której właścicielami są Państwo Bednarek. Wycieczki odbyły się w dwóch terminach, ponieważ było dużo chętnych... i nic dziwnego, ponieważ w Zagrodzie atrakcji sporo. Pani pięknie opowiadała i pokazała nam mnóstwo ciekawych rzeczy związanych z pszczelarstwem. Mieliśmy okazję zrobić własnoręcznie świeczkę a także spróbować pyszny miodzik, no i ten poczęstunek na koniec... Dziękujemy właścicielce za przepyszną, mistrzowsko wykonaną babkę.


 

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018-2019 r.  

 

7 czerwca 2019 r.  w godzinach popołudniowych zakończyliśmy symbolicznie rok szkolny naszego wolontariatu. Punktem kulminacyjnym naszego spotkania było podziękowanie młodzieży szkolnej za dar serca, jakim jest bezinteresowna praca na rzecz drugiego człowieka. Dyplomy pamiątkowe oraz zaświadczenia wręczały P. Anna Milian- dyrektor DPS-u oraz Pani Agnieszka Lewucha- koordynator naszego wolontariatu. 


 

JAK NIE CZTAM, JAK CZYTAM

     W dniu 7 czerwca 2019 r. po raz kolejny wzięliśmy udział w akcji: „JAK NIE CZYTAM, JAK CZYTAM”. Lokalnym organizatorem tej akcji była Biblioteka Pedagogiczna w Miliczu.


 

MAJOWY KONCERT

     24 maja 2019 r. odbył się u nas koncert Pana Krzysztofa i Pani Agnieszki. Mieszkańcy nasi jak zawsze chętnie przyłączyli się do wspólnego śpiewania. Artyści nasi przygotowali dla nas bardzo szeroki repertuar muzyczny, który bardzo spodobał się publiczności.


 

HAPPENING 2019 r.

    W dniu 7 maja po raz kolejny już uczestniczyliśmy w Happeningu z okazji Światowego Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną. Organizatorem spotkania było Milickie Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych w Miliczu. Po Happeningu udaliśmy się już tradycyjnie na spacer do pobliskiego parku Maltzahnów.