DZIĘKUJEMY

      Serdecznie dziękujemy Pani Monice Szczepańskiej- dyr. Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie za przekazanie nam 25 l antybakteryjnego żelu do dezynfekcji rąk.  Z powodu trwającej epidemii Covid-19 od kilkunastu miesięcy - do nadal pracujemy w ścisłym reżimie sanitarnym. 


 

KONKURS WIELKANOCNY

    Z wielką radością przyjęliśmy informację o zajęciu II-go miejsca w konkursie „ Obrzędy i Obyczaje Wielkanocne” Podium wywalczyliśmy w kategorii stroiki wielkanocne. Konkurs zorganizowało Gminne Centrum Kultury w Cieszkowie. Tym razem wygraliśmy czajnik elektryczny.


 

WIELKANOC 2021 r.

     Wielkanoc to czas otuchy i nadziei. Czas odradzania się wiary w siłę Chrystusa i drugiego człowieka.  Życzymy Wam, żeby Zmartwychwstały Chrystus napełnił Wasze serca radością i wzajemną życzliwością.

życzą: Anna Milian – dyrektor DPS-u wraz z pracownikami i mieszkańcami


 

DZIĘKUJEMY

    Serdecznie dziękujemy uczniom i nauczycielom Dolnośląskiego Zespołu Szkół Specjalnych przy Wielospecjalistycznym Szpitalu w Miliczu od których otrzymaliśmy przepiękne życzenia świąteczne. Kochani włożyliście ogrom pracy, aby wykonać tak wspaniałe kartki. Cieszymy się, że o nas pamiętacie zwłaszcza w tych trudnych czasach. Pragniemy złożyć Wam życzenia zdrowia, miłości i wielu łask od Zmartwychwstałego Pana i tego abyśmy mogli się wkrótce spotkać na wspaniałym spotkaniu integracyjnym w naszym Domu.


 

ŚWIĄTECZNY PODARUNEK

    W dniu 29 marca 2021r. odwiedziły  nas Panie Katechetki: P. Elżbieta Kamińska i P. Adrianna Łukaszyk  z Zespołu Szkół przy ul. Trzebnickiej. Zostaliśmy obdarowani pięknymi stroikami wielkanocnymi. Stroiki przygotowali dla nas uczniowie z Zespołu Szkół im. Tadeusza Kościuszki w Miliczu. Serdecznie dziękujemy za tak miły gest.