OSTATNI DZIEŃ WAKACJI

    30 sierpnia 2019 r. korzystając z pięknej pogody odpoczywaliśmy nad milickim zalewem rekreacyjnym.


 

KOLEJNY DZIEŃ PEŁEN WRAŻEŃ

 

     W dniu 16.08.2019 r. pojechaliśmy na wycieczkę do Trzebnicy gdzie zwiedzaliśmy Bazylikę św. Jadwigi... ale to był dopiero początek gdyż uczestnicy wycieczki mieli ochotę na posiłek w restauracji, więc udaliśmy się na pyszne flaczki, żurek i zupę - krem z pomidorów. Potem jeszcze mały wypad do Krośnic na kolejkę wąskotorową i oczywiście lody oraz kawa. Jednym słowem dzień pełen wrażeń.


 

WYCIECZKA DO TRZEBICKA

 

    W dniu 13.08.2019 r. po grillu pojechaliśmy na wycieczkę do Trzebicka gdzie zwiedzaliśmy drewniany kościółek p.w. św. Macieja. Dziękujemy miłej pani przewodniczce, która bardzo interesująco opowiadała o historii kościoła.


 

LETNIE GRILOWANIE

    W dniu 13.08.2019 r. odbył się grill dla mieszkańców. Nasi podopieczni spędzili miło czas w doborowym towarzystwie, przy muzyce i miłych rozmowach. Oczywiście nie zabrakło pysznych i pachnących kiełbasek z grilla.


 

OBCHODY 75 ROCZNICY POWSTANIA WARSZAWSKIEGO

     1 sierpnia 2019r. obchodziliśmy 75 rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. Było to najkrwawsze powstanie, jakie miało miejsce podczas II Wojny Światowej. Nasza delegacja złożyła kwiaty i znicze pod Krzyżem Solidarności oraz wzięła udział w uroczystym apelu.