×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but /2019/10/pol is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

SPOTKANIE EDUKACYJNE

 

10 X 2019 r. na terenie naszego DPS-u odbyło się kolejne już spotkanie edukacyjne dla naszych seniorów. Zajęcia dla mieszkańców prowadziła Pani policjantka oraz Pani z milickiego Sanepidu. Tym razem tematem spotkania była profilaktyka i zapobieganie przestępczości oraz borelioza- jako niebezpieczna choroba odkleszczowa. Wbrew pozorom mieszkańcy nasi są narażeni na wiele niebezpieczeństw z zewnątrz np. mogą zostać oszukani tzw. metodą na wnuczka. Dziękujemy naszym gościom za poruszanie tak ważnych problemów społecznych. 

{gallery}/2019/10/pol{/gallery}


 

PAŹDZIERNIK MIESIĄCEM RÓŻAŃCA ŚWIĘTEGO

    Jak co roku wolontariusze wraz z mieszkańcami w miesiącu październiku modlą się modlitwą różańcową. Różaniec to prosta i głęboka modlitwa, pomaga rozważyć życie Chrystusa i tajemnice jego zbawienia.


 

NARODOWE CZYTANIE 2019 r.

    W dniu 24.09.2019 r. odwiedziła nas pani Monika z Biblioteki Publicznej w Miliczu. W ramach Narodowego Czytania przeczytaliśmy nowelę Bolesława Prusa pt. "Katarynka". Spotkanie jak zawsze było bardzo miłe, w omawianie noweli włączyli się wszyscy mieszkańcy obecni na spotkaniu. Dziękujemy Pani Moniko i zapraszamy ponownie!


 

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO U PRZYJACIÓŁ

    W dniu 2 września 2019 r. mieliśmy zaszczyt towarzyszyć naszym młodym przyjaciołom z Dziennego Ośrodka Rehabilitacyjno- Wychowawczego podczas rozpoczęcia roku szkolnego.


 

80 ROCZNICA WYBUCHU DRUGIEJ WOJNY ŚWIATOWEJ

     W niedzielę 1 września 2019 r. nasza delegacja uczestniczyła w lokalnych obchodach 80 rocznicy wybuchu drugiej wojny światowej. Wojna ta była niezwykle bolesnym wydarzeniem w historii Polski.